hlavička
služby produkty
menu kontakt

 Provozovna:

ATICO s r.o.
 Hlubočepská 16
 15200 Praha 5

Tel:  267 712 522-24
 Fax: 267 712 521
GSM: +420 602 216 360
E-mail: atico@atico.cz

Nabídka práce

Hledáme projektanty-konstruktéry elektro

Druh pracovního poměru:
  • plný úvazek

Náplň práce:
  • projektování v oboru elektro pro výrobu a distribuci elektrické energie

Požadujeme:
  • VŠ nebo SŠ odborné vzdělání (zaměření elektro - silnoproud, řídící systémy)
  • orientace ve výkresových dokumentacích
  • řidičský průkaz skupiny B
  • flexibilita, komunikativnost a pohyb v terénu
  • znalost práce na PC a znalost programů Word, Excel, Outlook
  • bezúhonnost
  • znalost návrhových prostředků CAD/MicroStation
  • znalost vyhlášek a norem souvisejících s projekční činností elektro
  • vyhláška 50/78 Sb. §10 - výhodou

Nabízíme:
  • Možnost ubytování
    Možnost mít svého zvířecího miláčka v práci

Zaměstnání vhodné i pro absolventy s praxí, osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.
Výše mzdy bude stanovena dohodou dle praxe a zkušeností.
Životopis zasílejte na email: dvorakova@atico.cz